Meltem Metal Meltem Metal Meltem Metal Meltem Metal Meltem Metal 0 212 504 22 85
Meltem Metal
Denenmiş ve test edilmiştir
Konu, kanıtlanmış performans olduğunda bakır boru ve bağlantı elemanlarının hiçbir rakibi yoktur. Bakır, her tipteki sıhhi tesisat ve ısıtma tesisatlarında sürekli olarak iyi sonuçlar verir, çünkü güçlüdür, uyumludur ve dayanıklıdır. Bakır elemanlar bilimsel olarak test edilmekte, onaylanmakta ve kalitesi dünya genelinde sertifikalandıılmaktadır. Müşteriler artık bakıra güvenebilir, dolayısıyla bakır seçtiğinizde ve kullandığınızda, müşterilerinizi memnun etmiş olursunuz.

Çok yönlüdür
Sıhhi tesisattaki çok yönlülük için bakır gibisi yoktur. Bakır boru ve bağlantı elemanları, bir sıhhi tsisat ve ısıma sisteminin her yerinde tam bir güvenle kullanılabilir. Yetenekli bir sıhhi tesisatçı için çalışmalarında kullanabileceği en iyi malzeme bakırdır. Güçlüdür, kolayca bükülebilir ve sistemler hem yerinde hem de yerinden uzakta birleştirilebilir. Bakırla neredeyse her sorunu çözebilir ve en önemlisi bunun sonucunda güvenebilirsiniz.

Uzun süre dayanıklıdır

Bakır dayanıklıdır. Güçlüdür ve hasara karşı dirençlidir, böylece bakır boru ve bağlantı elemanlarına onlarca yıl güvenebilirsiniz.Bakırın en iyi sıhhi tesisat malzemesi olarak uzun geçmişi, dayanıklılığının kanıtlanmış olduğu anlamına gelir. Müşterileriniz sorunsuz, dertsiz tesisatlar isterler ve siz de mutlu müşteriler istersinz. Bakır sistemlerinde ısrarlı olmak işte bu yüzden çok önemlidir. Bakır tesisatın ömrü, binanın ömründen daha uzundur.

Sağlıklı ve güvenilirdir.
Bakır, doğal malzemedir-binlerce yıldır içme kapları, borular ve su kapları yapmak için kullanıla gelmiştir. Bakırın eşsiz sağlık rekorunu başka hiçbir sıhhi tesisat malzemesi kıramaz. Bakır boru ve bağlantı elemanları, müşterieriniz sularının güvenli kalmasını sağlar: bakıra güvenmek için diğer iyi bir neden daha.

Paranızın tam karşılığını alırsınız.

Bakırın kalite anlamına geldiğini herkes bilir; fiyatı performansı ile birlikte dikkate alındığında diğer tüm malzemeler bir boy fark atar. Bakır mükemmel sonuç verir-tesisatın topla maliyeti rakabet edilebilir düzeydedir.

Geri dünüşümü tamdır
Diğer malzemelerden farklı olarak bakır değerini korur. Bakırın geri dönüşümü % 100 dür ve bu da hem çevre hem de tesisat sektörü için çok önemli bir avantajdır. Bundan müşteriler de yararlanır: evleri, bakır tesisat sayesinde daha değerli hale gelir. Günümüzde gitgide daha fazla insan dünyanın doğal kynakları için endile etmektedir. Bakır bu kişilere geri dönüşümlü bir tesisat malzemesi seçmek için en iyi şansı verir.

Isı korozyon, basınç ve yangına karşı dayanıklıdır

Bakırın tercih edilmesi, onu eşsiz kılan bir dizi özelliğinden kaynaklanmaktadır. Bu listenin başında, aşırı ısıya karşı dayanıklılığı gelir-hem de sorunsuz, yan etkisiz, uzun sürede bozulmaya uğramadan. Aynı derecede önemli olan bir diğer konu ise bakırın korozyona ve yüksek su basıncına karşı direncidir. Yanmaz, yüksek sıcaklık ortamlarında şeklini ve mukavemetini korur ve kullanım ömürleri uzundur. Hepsi bir arada düşünüldüğünde, bakır size ve müşterilerinize inanılmaz avantajlar sunmaktadır. Bunların hepsi sizin için huzur kaynağıdır.

Sızdırmazdır

bakır, yerel su girişini bulaşmalara karşı mükemmel bir şekilde korur. buradan hiçbir şey geçemez: sıvılar, bakteriler, oksijen, ultraviyole ışın - hiçbirşey. Bakır organik maddeleri emmez ve bunlardan etkilenmez. Bu isei siz ve müşterilerinizin bakır boru ve bağlantı elemanlarına tam güvenebileceğiniz anlamına gelir. Bu özelliklere sadece bakır sahip bulunmaktadır.

Profesyonel yetenekler

Profesyonel tesisat ve ısıtma işleri için en doğal seçim bakırdır. Kalitenin önemli olduğu her yerde insanlar bakır sistemleri seçer ve eğitimli uzmanlar bunları döşer. Müşteriler için güvenilirlik, Bir Numaralı düşüncedir. En iyi çözüm, kendini kanıtlamış geçmişi ve eğitimli bir tesisat kurulumcusunun uzman yetenekleri ile desteklenen bakırdır.

Sanayi desteği

Bakır boru ve fittings yıllar süren deneyime dayalı, kendini rekabetçi fiyatlarda kaliteli ürünler sunmaya adamış dünya çapındaki bir sanayinin ürünleridir. Bu sanayi, eğitim, teknik destek ve standartları geliştirme yanında uygulama yöntemleri geliştirmeye de yardım vererek profesyonel tesisatçılara çok yönlü yatırımlar yapmaktadır. Bakır sanayi, bakırın geleceğine inanıyor. Her şeyin de ötesinde sanai, sizin gibi profesyonellere inanıyor.Bakırı seçtiğinizde, sanayiinin %100 desteği arkanıza almış olursunuz.
27.5.2018 04:23:00  
Copper :

6.886,00

Aluminium : 2.282,00
Zinc : 3.048,00
Nickel : 14.840,00
Lead : 2.465,00
EUR/USD : 1.16680

 

USD - (TCMB) : 4.7207 4.7292
EUR - (TCMB) : 5.5240 5.5339
USD - (SP) : 4.7174 4.7363
EUR - (SP) : 5.5201 5.5422
Meltem Metal bakır ve alaşımları
Meltem Metal Wieland Grup, bakır ve bakır alaşımlarında uzmandır - Biz uygulamalarınız için doğru çözümü üretiriz
Meltem Metal
Meltem Metal Finli borular. Enerjiden, malzemeden ve alandan tasarruf ediş. Isı transferi ve şekil verme teknolojileri, enerjiyi verimli kullanan bir dünya için.
Meltem Metal
Meltem Metal Bakır ve bakır alaşımlarından yapılan yarı mamul ve bitmiş parça üretiminin önde gelen Avusturyalı uzman
Meltem Metal
Meltem Metal Haddelenmiş bakır ve bakır alaşımlarının (pirinç, bronz, nikel-gümüş, vb.) lider üreticisi
Meltem Metal
Meltem Metal Bakır alaşımlı ürünlerin (alüminyum bronz, kalay bronz, bakır çinko, nikel alaşımları, vb.) Wieland Grup’taki en önde gelen stoktan tedarikçisidir. Burçlarda uzmanlığı vardır
Meltem Metal
Meltem Metal Yüksek iletkenli bakır alaşımların ve ısıya dayanıklı metallerin lider tedarikçisi – Dünya çapında faaliyet gösterir
Meltem Metal
Meltem Metal Pirinç ve bakır boruların uzmanı & müşterilerine ve uygulamalarına özel çözümler sunar
Meltem Metal
Meltem Metal Kaynaklı fittings, medikal fittings, K65 fittings ve pres fittings
Meltem Metal
Meltem Metal Haddeleme sistemimizin fonksiyonel ilkesi - Austroroll'un avantajları ve faydaları - Tasarım özellikleri.
Meltem Metal
Meltem Metal Tıbbi gaz ekipmanları, saf gaz ekipmanları, gıda sınıfı gaz ekipmanları, deniz ve sanayi tesisleri mühendisliği.
Meltem Metal
Meltem Metal Çelik çubuk, profil, boru, sac rulo, levha, vana. Alüminyum folyo, çubuk. Kondenser, Evaporatör ve Oksijen üreteci